Benzer Oyunlar

  • Pou Bebeği Yıka
  • Pou Hasta Bebek
  • Pou ve Ailesi Muayenede
  • Şeker Seven Pou
  • Pou Araba Yarışı

Pou Oyunu

Pou Oyunu Oynamak isteyenler için sitemize eklenmiştir. Telefonda bulunanın aynısı olmasından dolayı çok beğeneceğinizi söylemek istiyorum. Kirlendiği zaman hemen banyo bölümüne alarak onu yıkayacak ve banyo yaptıracaksınız. Karnı acıktığı zamanlarda hemen yemek yedirecek ve doyuracaksınız. Canı çok sıkıldığı zamanlarda onun oyun bölümüne alarak oynatacaksınız. Aynı zamanda bunu yaparken sizlerde eğlenebilirsiniz. Daha çok ayrıntı olacaktır. Fakat burada hepsini tek tek yazarak hevesinizi kırmak istemiyorum. Bu yüzden giriş yaparak canlı şekilde hepsinden faydalanmanız en doğrusu olacaktır. Aynı zamanda unutmamanız gerekenlerden birisi de uykusu geldiği zamanlarda onu yatağa yatıracak, ninni söyleyecek ve ışıkları kapatarak uyumasını sağlayacaksınız. Eğer uyumazsa enerji kaybedecektir. Bu yüzden her yorulduğunda bu işlemi tekrar etmeniz gerekiyor. En güzel Pou Oyunları için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

90 out of 100 20
Tuşlar: FAREYUKARIAŞAĞISOLSAĞ
REKLAM

Yorumlar
avatar
dilek
2015-02-08 14:14:43
Ben gerçek pou oyununu çok sevdim aynı zamanda bu siteyi de çok beğeniyorum. En güzel oyunlar her zaman burada yer alıyor. Seviyorum seni pepe :)
avatar
şahsenem
2015-02-07 15:40:01
Gerçek pou oyunu bilgisayar da oynandığını ilk defa görüyorum yaaa.. Benim telefondaki oyunla neredeyse her şeyi aynı çok güzel ben çok beğendim.