Benzer Oyunlar

  • Kim Milyoner Olmak İster
  • Lipton Akıllı Çay Bardağı
  • Sevgililer Kaçamak İşte
  • Minik Bebeklerin Bakımı
  • Bebek Ecenin Gündüz Bakımı

Koş Çilek Kız Koş

Görsel olarak harika hazırlanmış olan Koş Çilek Kız Koş uygulaması 3D olarak ekranlara geliyor. Devamlı olarak orman yolunda ilerlemeye çalışacak olmasından dolayı ona bazı hususlarda biz yardım edeceğiz. Karakterimizin önüne gelecek olan engelleri önceden fark ederek atlatmasına yardımcı olmanız gerekiyor. Her ne sebep olursa olsun asla durmamanız gerekiyor. Bazı zamanlarda hediye ürünler alarak daha fazla altın sahibi olabileceksiniz. ( Yön Tuşları ) kullanarak kolaylıkla hareketlenmeleri yapabilirsiniz. Topladığınız altınlar ve diğer ürünler sizlere skor avantajı olarak geri döneceklerdir. Bu yüzden ne kadar ilerlediğinizden daha çok ne kadar topladığınız önemlidir. Engeller ilerledikçe daha zorlu şekilde karşınıza geleceklerdir. Hiç beklemediğiniz anlarda bir anda önünüz kapanabilir. Bunları daima düşünmek zorundasınız. Çilek Kız bildiğiniz üzere çocukların en sevdiği çizgi film karakterlerinden birisidir. Zaten bizde bu yüzden dolayı sitemizde paylaşarak sizlere sunmayı uygun gördük. Zamanla daha fazlasını da görebileceksiniz. Bu konuda emin olabilirsiniz.

69 out of 100 29
Tuşlar: YUKARIAŞAĞISOLSAĞ
REKLAM

Yorumlar
avatar
Büşra TUNÇ
2016-07-01 14:21:05

Çilek kız çok tatlı ben çok seviyorum. Pepe'yi eskiden seviyordum ama büyüdükçe çirkinleşmeye başladı ondan dolayı çok sevmiyorum.
Ayrıca Pepee erkek olduğu için bana fazla sempatik gelmiyor ama Çilek kız bir bayan olduğundan dolayı ona aşık oluyorum.

avatar
yüksel
2016-01-30 13:43:34
yahu hiç açılmıyoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooor